Svět Duchů

Anketa

Věríte na duchy???

Nevím (699)
 

Ne (635)
 

Statistika

Kalendář

Klinická smrt-Příhoda

Klinická smrt


1. července v roce 1998, jsem přišla z práce domů, jako v jakýkoliv všední pracovní den. Chystala jsem se povečeřet, když mi z nenadání projele prudká bolest v podbřišku. Trošku popis události zkrátím. Bolesti se stupňovali, takže mě manžel odvezl do nemocnice,(zachránil mi život). 
Tím, že nedokázali najít příčinu, se můj stav rapidně zhoršoval. K ránu jsem upadala do bezvědomí a nic si nepamatuji. Až náhle:
Najednou jsem se dívala ze stropu dolů na své tělo, trošku mě šokovalo, že se ocitám na operačním sále a též lékařovo myšlenka:"Pane Bože exla nám, rychle defibrilátor." (Tuhle větu nadosmrti nezapomenu.) Mimo své fyzické tělo, jsem měla nádherný pocit úplné svobody a nepopsatelné lehkosti. Neváhala jsem a z operačního sálu "odplula". Jenže daleko jsem se nedostala, protože mě zastavila silná energie (bytost), následovala jsem ji na vzláštní místo, nevím jak ho popsat, snad místo mezi světy. Bytost nebyla vidět, jen jsem pociťovala její přítomnost. Ve veliké dálce, na tom místě mezi světy, stáli všichni moji blízcí co zemřeli. Bolelo mě, že za nimi nemohu. Zničehož se mi začal promítat můj dosavadní život, za ty lidičky, co jsem jim ublížila třeba nevědomky, jsem pocítila jak jim bylo. (Myslím, že to měla na svědomí ta bytost.) Došlo mi, že mám co napravovat a že mé děti, manžel a rodina by byli strašně nešťastní, kdybych se nevrátila. Chtěla jsem strašně moc žít a ty mrtvé nechat odpočívat v pokoji, protože vím, že se jednou setkáme. (Umřela mi maminka ve třech letech). Bytost mě vzala zpět, byla to vzláštní komunikace cítila jsem ji všude kolem. Pak už mám temno, druhý den jsem se probrala z narkózy a při vizitě, jsem jim vyprávěla zážitky z operace, kdybych neměla popáleniny od defibrilátoru a lékaři nevěděli co říct, myslela bych si, že se mi to jen zdálo a i kdyby, byl by to sen hořko sladký. Jenže zdravotní sestra mi k večeru přišla potvrdit, že jsem fakt asi na dvě minuty umřela a co jsem viděla v sále a následně popsala při vizitě, je naprosto přesné.
Zhruba po měsíci, už jsem byla naprosto zdravá, jsme šli do rockového klubu. Po třech pivech, najednou zničeho nic se okolo lidí, co tam byli, zhmotnili aury pro můj zrak. Pořádně mě to vyděsilo. Aury byly různých barev a velikostí, některé byly téměř stejné, neměla jsem potuchy, co která barva znamená. Bohužel, to nevím ani dnes. Následující ráno bylo vše v normálu. Když se hodně soustředím, nebo piji alkohol, tak aury vidím, jinak ne. Někdy před dvěma lety v hospodě, jsme něco slavili a u protějšího stolu seděl starší pán z tmavě šedivou potrhanou, místy chybějící aurou. Bylo mi smutno, najednou jsem věděla, že umře.
Také jsem se přestala bát smrti, myslím si, že to není konečná štace, rodíme se zas a znovu dokud z nás nejsou lepší a lepší lidé.

Řekla bych, že po smrti jsou duše zemřelých někde mezi světy, než se znovu narodí. Myslím, že pro ochranu zdravého rozumu, minulé životy zapomínáme. Samozřejmě, že ne úplně a vždy zcela.

Dlouho po mém zážitku, jsem z literatury vyčetla, že podobný prožitek mělo málo lidiček, většina lidí zažila dlouhý tunel, na konci jasné světlo a vítající bytost plná lásky a klidu. Pak jsem se dočetla, že hrstka lidiček se ocitla snad omylem, na depresivním tmavém, slizkém místě, plném beznaděje a nevýslovného smutku. Řekla bych, to bude místo pro "zlobivé vrahounky". PROTO BUĎTE HODNÍ K SOBĚ A K LIDEM VŠEM, PROTOŽE NEVÍME PŘESNĚ, CO NÁS PO SMRTI VLASTNĚ ČEKÁ. Samozřejmě buďte přirození a nenechte si na druhou stranu ubližovat a ...... na hlavu. Jak se říká: "VŠEHO S MÍROU". Přespřílišná laskavost, leze totiž na nervy. A zkušenost ze života: Když někomu cokoliv "dáváte" a nechcete "brát", může se stát, že se ten človíček na vás bude zlobit, pro vás nepochopitelně. Zpravidla velmi neradi zůstáváme dlužníky, od lásky počínaje až třeba pomoc při stavbě domu, je jen málo těch, kteří rádi berou aniž by dávali, myšleno cokoliv. Samozřejmě jsou výjimky, jako např. pomoc od rodičů.


07.06.2016 22:11:22 - ungroundable: Ano, opravdu. To bylo a je se mnou. Pojďme diskutovat o této otázce. 8-)
online pujcka pred výplatou smiřice
16.06.2015 16:50:36 - flies: Mýlíte. Jsem si jistý. Pojďme diskutovat. Napište mi do PM. :-(
online nove rychle pujcky
06.10.2011 20:45:57 - : Ke klinické smrti nic.Ale článek super!smiley
16.08.2011 02:03:01 - Bronice: Pro vcelkab: Ve tvém příspěvku jsou dvě chyby ...K článku: Zajímavý, upřímný, děkuji za sdílení zkušenosti.